Təhsildə inkişaf və innovasiyalar üzrə VI qrant müsabiqəsi
Təhsil Nazirliyi dövlət tam orta ümumi təhsil müəssisələri və təşkilati-hüquqi formasından asılı olmayaraq bütün ümumi təhsil müəssisələrində çalışan pedaqoji işçilər üçün “Təhsildə inkişaf və innovasiyalar üzrə VI qrant müsabiqəsi”ni elan edir. Məqsəd təhsil müəssisələri və təhsilverənlər arasında sağlam rəqabətin və innovativ fəaliyyətin stimullaşdırılmasıdır.
Müsabiqəyə təqdim olunacaq layihə sənədlərinin (ərizə, layihə təklifi, xərclər smetası, icra planı) qəbulu 15 fevral - 31 mart 2022-ci il tarixlərində www.grants.edu.az  saytı üzərindən həyata keçiriləcək.
Qrant müsabiqəsi barədə daha ətraflı məlumatla aşağıdakı elan vasitəsilə tanış ola bilərsiniz.
Təhsildə inkişaf və innovasiyalar üzrə VI qrant müsabiqəsinin elanı
Qeyd edək ki, 26 yanvar saat 15:00-da “Təhsildə inkişaf və innovasiyalar üzrə VI qrant müsabiqəsi”nə dair vebinar keçiriləcək. Vebinarı Təhsil Nazirliyinin rəsmi “Facebook” səhifəsi üzərindən izləyə bilərsiniz.

VI Грантовый конкурс по развитию и инновациям в образовании
В целях стимулирования здоровой конкуренции и инновационной деятельности среди образовательных учреждений и работников образования Министерство образования Азербайджанской Республики объявляет «VI Грантовый конкурс по развитию и инновациям в образовании» для педагогических работников общеобразовательных учреждений, независимо от их организационно-правовой формы.
Прием документов (заявка, проектное предложение, смета, план реализации), которые необходимо представить на конкурс, будет осуществляться с 15.02.2022 по 31.03.2022 на сайте www.grants.edu.az
Более подробно ознакомиться с условиями участия можно по ссылке ниже: https://edu.gov.az/uploads/elan/2022/01/VI_qrant-elan.pdf
Отметим, что 26 января в 15:00 состоится вебинар на тему «VI Грантовый конкурс по развитию и инновациям в образовании». Посмотреть вебинар можно на официальной странице Минобразования в Facebook.