"İnsan kapitalı" İşçi Qrupunun növbəti iclası keçiriləcək
Avqustun 11-i saat 15:00-da Elm və Təhsil Nazirliyində Biznes Mühiti və Beynəlxalq Reytinqlər üzrə Komissiyanın “İnsan kapitalı” İşçi Qrupunun onlayn formatda növbəti iclası keçiriləcək.
Maraqlanan şəxslər, dövlət və özəl sektor nümayəndələri müvafiq linkə daxil olaraq iclasın gündəliyi ilə tanış ola və “Təklif göndər” bölməsi vasitəsilə təkliflərini yaza bilərlər.
Bundan başqa, Biznes Mühiti və Beynəlxalq Reytinqlər üzrə Komissiyanın internet portalının "Onlayn müraciət (https://azranking.az/online-apply)" bölməsində də ölkəmizdə biznes və investisiya mühitinin yaxşılaşdırılması, milli iqtisadiyyatın rəqabətqabiliyyətliliyinin artırılmasına dair təklifləri qeyd etmək mümkündür.
Yekunda təkliflər komissiyanın müvafiq işçi qruplarında müzakirə olunur və nəticə barədə qarşı tərəfə məlumat göndərilir.

Online meeting of the "Human Capital" working group of the Commission on Business Environment and International Rankings will be held
On August 11 at 15:00 at the Ministry of Science and Education, the next meeting of the “Human Capital” working group of the Business Environment and International Rankings Commission of the Republic of Azerbaijan will be held in online format.
Interested people, public and private sector representatives can get acquainted with the agenda of the meeting by visiting the relevant link and write their proposals on the relevant topic through the “Send proposal” section of the link.
Citizens, as well as representatives of the private sector, can use services of "apply online (https://azranking.az/online-apply)” and “Send a proposal" sections of the https://azranking.az internet portal of the Commission on Business Environment and International Rankings, and, thus, participate in the activity of the working group and submit proposals about the relevant field and issues.