Qarabağ Universitetində ilk vakansiya!
Tələblərə cavab verən namizədlər müraciətlərini karabakh@edu.gov.az elektron poçt ünvanına göndərə bilərlər.
Vakansiya üzrə son müraciət tarixi 15 mart 2024-cü ildir. Namizədlər ətraflı məlumatla elan vasitəsilə tanış ola bilərlər: Qarabağ Universitetində vakansiya – proqram rəhbəri
Qeyd edək ki, Qarabağ Universiteti işğaldan azad edilmiş ərazilərin sosial-iqtisadi ehtiyaclarına uyğun yüksəkixtisaslı kadr tələbatının ödənilməsi məqsədilə Azərbaycan Respublikası Prezidentinin 2023-cü il 28 noyabr tarixli Sərəncamı ilə yaradılıb. Universitet Xankəndi şəhərində fəaliyyət göstərəcək.

Первая вакансия в Карабахском университете!
Кандидаты, соответствующие требованиям, могут отправить свои заявки на адрес электронной почты karabakh@edu.gov.az.
Крайний срок подачи заявок 15 марта 2024 года. С подробной информацией желающие могут ознакомиться через объявление: Вакансия в Карабахском университете – руководитель программы.
Отметим, что Карабахский университет был создан Распоряжением Президента Азербайджанской Республики от 28 ноября 2023 года в целях удовлетворения потребности в высококвалифицированных кадрах в соответствии с социально-экономическими потребностями территорий, освобожденных от оккупации .Университет будет функционировать в городе Ханкенди.