21.09.2015 12:11

Tələbələrin XXII Respublika elmi konfransı və konfrans çərçivəsində keçirilən “Müstəqilliyimiz əbədidir, daimidir, dönməzdir” adlı müsabiqənin keçirilmə vaxtı təyin olunmuşdur

Tələbələrin XXII Respublika elmi konfransı və konfrans çərçivəsində keçirilən “Müstəqilliyimiz əbədidir, daimidir, dönməzdir” adlı müsabiqə 2011-ci ilin noyabr ayının 29-da saat 10:00-da Bakı Slavyan Universitetində keçiriləcəkdir.
Tələbələrin qeydiyyatı saat 09:00-dan 09:50-yə kimi aparılacaqdır.
 
Konfrans çərçivəsində keçirilən “Müstəqilliyimiz əbədidir, daimidir, dönməzdir” adlı müsabiqənin II mərhələsinə vəsiqə qazanan tələbələrin siyahısı

Tələbənin adı, soyadı, atasının adı Ali təhsil müəssisəsinin adı I mərhələdə topladığı bal
1. Mustafayeva Aynurə Ələddin qızı Azərbaycan Dövlət Mədəniyyət və İncəsənət Universiteti 47
2. Yusifzadə Yusif Elxan oğlu DİN-in Polis Akademiyası 47
3. Abdullazadə Fatma Bakı Slavyan Universiteti 46
4. Eyvazlı Rza Şükür oğlu Sumqayıt Dövlət Universiteti 45
5. Mustafayev Elnur Elmuraz oğlu DİN-in Polis Akademiyası 45
6. Hacıyeva Gülnay  Osman qızı    Gəncə Dövlət Universiteti 45
7. Hüseynov Şöhrət Mehdi oğlu DİN-in Polis Akademiyası 45
8. Rəhimli Gülxar Azər qızı AMİ Mingəçevir filialı 43
9. Teymurova Çiçək Ziyad qızı Azərbaycan Dövlət Mədəniyyət və İncəsənət Universiteti 43
10. Əmirova Səidə Bakir qızı Azərbaycan Dövlət Mədəniyyət və İncəsənət Universiteti 43
11. Teymurova Lalə Əfrasiyab qızı Azərbaycan Dövlət Mədəniyyət və İncəsənət Universiteti 43
12. Əliyeva Könül Babək qızı     Bakı Musiqi Akademiyası 43
13. Nayıbov Nicat Vidadi oğlu DİN-in Polis Akademiyası 43
14. Məmmədova Tamilla Famil qızı Azərbaycan Dövlət Mədəniyyət və İncəsənət Universiteti 43
15. Mustafayeva  Ülviyyə  Hümbət qızı Gəncə Dövlət Universiteti 43
16. Cəbrayılova Günəş Əmrayıl qızı Azərbaycan Dövlət Mədəniyyət və İncəsənət Universiteti 42
17. Sadıqlı Ayşən Əsəd qızı Bakı Dövlət Universiteti     42
18. Qurbanova Aynur Ehtiram qızı      Bakı Musiqi Akademiyası 42
19. Rzayeva Gülsüm Asif qızı    Naxçıvan Dövlət Universiteti 41
20. İsmayılzadə Könül Asim qızı AMİ, Mingəçevir filiali 41
21.

Turanə Səfərli Elxan qızı

Naxçıvan Dövlət Universiteti 41
22. Qaragözova Aidə Müsənnif qızı Bakı Qızlar Universiteti 41
23. Əliyeva Nuray Qurban qızı Bakı Musiqi Akademiyası 41
24. Dehqani  Fizuli  Məhəmməd oğlu Sumqayıt Dövlət Universiteti 41
25.

Kərimov Qaragöz Kərim oğlu

Mingəçevir Politexnik İnstitutu 41
26.

Cabbarova Fərqanə Cabbar qızı

Azərbaycan Dövlət Mədəniyyət və İncəsənət Universiteti 41
27. Həmidli Gülnur Hafiz qızı Bakı Slavyan Universiteti 41
28. Əliyeva Ülkər Nizami qızı Bakı Dövlət Universiteti 41